!NOVINKA! Bultaco Brinco R-B

priváty praha
2017-10-20

svojtka začínáme hrát na klavír
2017-10-20

sklik bonus
2017-10-20

proč musím dobrat antibiotika
2017-10-20

ledová praha
2017-10-20

kde ověřit podpis
2017-10-20

another case solved bonus cases
2017-10-20

proč jsem nesnědl
2017-10-20

proč morče skřípe zuby
2017-10-20

lego chima online hry zdarma
2017-10-20

Proč není alza na heurece

Alza.cz — Heureka.cz
Ref A: E1AE847306F94EBFAAE5E2FAFD0D12E5 Ref B: STOEDGE0710 Ref C: 2020-12-07T22:30:55Z

Jak Alza.cz ztrácí zákazníky? Špatnou zákaznickou …
Přečtěte si, proč Alze odešla a proč si myslíme, že to není důležité. Heureka již není objektivní (koupila ji totiž velké e-commerce společnost Rockaway) Co na to AITOM: Na Heurece tvoří nejdůležitější obsah především uživatelé a to formou hodnocení obchodů a recenzí na produkty.

Alza se naštvala na Heureku, vyhledávač zboží prý …
proč není alza na heurece Na tuzemském e-commerce trhu dochází k rozkolu mezi velkými hráči. E-shop Alza.cz včera oznámil, že ukončuje spolupráci se srovnávačem Heureka.cz. Podle Alzy totiž už není porovnávání cen na Heurece nezávislé. Alza navíc nabízí ostatním online obchodníkům, že jim poradí a pomůže Heureku opustit.

Jak je to s Alzou, Heurekou a Bez Heureky :: BESTETO
proč není alza na heurece Společnost Alza se musí omluvit za tvrzení o tom, že srovnávač Heureka je pro internetové obchody riziková či nevýhodná služba. Rozhodl o tom Vrchní soud v Praze, který dal tak za pravdu městskému soudu. Ten stejně rozhodl již letos v létě. Alza teď čeká na odůvodnění rozhodnutí.

Tipy & triky | Heureka.cz
Ovšem 20. 2. 2019 jsem dostal opět upozornění na neuhrazenou fakturu. To už snad není možné, křičím, až se žena leká. Píšu čtvrtý e-mail s žádostí o okamžité zastavení zasílání faktur a upomínek. Opět bez odpovědi. Alza porušila zákon a předala mé osobní údaje vymahačům. O další 2 dny později, 22. 1.

Diskuze – Alza se naštvala na Heureku, vyhledávač …
proč není alza na heurece Alza.cz se razantně opřela do vyhledávače zboží Heureka.cz. V tiskové zprávě uvádí marketingový ředitel Alzy Karel Kučera: „Heureka již není nezávislým cenovým srovnávačem, usnadňující zákazníkům správnou volbu.“Službu označil za neobjektivní vůči uživatelům a nevýhodnou z pozice e-shopu.

Souboj titánů: Alza vs. Heureka - AITOM
Pár hodin po skončení Nekonference 2016 věnované vyhledávačům zboží a produktové inzerci jsme se dozvěděli, že Alza končí s inzercí na Heurece a že k bojkotu Heureky vyzývá i další e-shopy. Pojďte se na tuto kauzu očima člověka z marketingové agentury, která se vyhledávačům zboží věnuje nejdéle na českém internetovém trhu.

Alza.cz — Heureka.cz
Alza nikdy nefigurovala a ani nefiguruje mezi nejlevnějšími eshopy. Neříkám, že musí být levnější i než "garážníci", kteří vám pak napíšou, že zboží už není, nebo nedošlo, nebo šlo o překlep na stránce Ale bohužel je vždycky minimálně aspoń jeden z renomovaných jiných eshopů, LEVNĚJŠÍ.

Alza nabízí e-shopům, že jim poradí a pomůže …
Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Přístroj na prodejně není, v poště budu mít vystavený dobropis, Radši objednejte jinde, ne na Alza a když už nebude z nějakého důvodu zbytí, NIKDY neplaťte dříve než vyzvednete zboží.

Diskuse: Alza se musí omluvit Heurece, podle soudu …
proč není alza na heurece Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Alza neni naštěstí jedinej obchod, kde se dá nakupovat elektronika a PC-technika. Je pro mne záhadou, proč čekám tak dlouho na zboží, které na stránkách inzerují, že mají přímo v prodejně.

 

Zde jsou technické informace v angličtině

 

Prodej Bultaco Brinco R
Velká zkouška pro Bultaco Brinco R
Bultaco Brinco R

Testování Bultaco Brinco R