!NOVINKA! Bultaco Brinco R-B

hry erotické online
2017-10-20

proč se dospělí vzdělávají
2017-10-20

ložiska praha
2017-10-20

artyčoky kde koupit
2017-10-20

jak hrát barré akordy
2017-10-20

proč se
2017-10-20

masopust 2019 praha
2017-10-20

proč není spiderman v avengers
2017-10-20

tramvaj 8 praha
2017-10-20

autíčka online hry
2017-10-20

Herci filmu libas jako buh

Líbáš jako Bůh (2009) | ČSFD.cz

herci filmu libas jako buh Líbáš jako Bůh není tak katastrofální, jako předešlý film paní režisérky, ale do zábavnosti a hlavně uvěřitelnosti třeba Stoličky jí chybí hodně. Pokud je vám padesát, máte vagínu a rozum patnáctileté puberťačky, vzhůru do kina. Pro nás ostatní v tom filmu bohužel nic není. (19.4.2009)

Líbáš jako Bůh - filmová recenzia | Kinema.sk

Herci. Eva Holubová, Kamila Magálová, Oldřich Kaiser, Jiří Bartoška. Online Líbáš jako Bůh. Hlavní hrdinkou filmu je středoškolská profesorka, která řeší prekérní situace v práci i doma, kde žije s bývalým manželem, úspěšným spisovatelem. Její život dále oživují ovdovělá sestra, syn i zamilovaná babička

VIDEO: Arnošt Lustig chtěl ve filmu Líbáš jako Bůh …

Ale k filmu: S recenziou nesuhlasim, Libas jako buh sa mi paci napriek tomu, ze mam do patdesiatky este nejake to desatrocie. Sviezy film, ktoremu by mozno prospelo skratit (dve hodiny je na komedi predsa len trochu moc). Inak mu tazko nieco vytknut: herci su vyborni, dialogy su vtipne a presne sadnu.

Líbáš jako Bůh - TV archív

Líbáš jako Bůh (2009) Film, Recenze ČSFD.cz. Titulky ke stažení na Titulky.com, Líbáš jako Bůh (You Kiss Like a God) - Ulož.to odkaz ke stažení filmu zdarma, odkaz ke zhlédnutí filmu online zdarma, hodnocení a recenze filmu na ČSFD.cz, herci ve filmu, režisér.

Soundtrack k filmu Líbáš jako Bůh (2009) | Kinobox.cz

Trailer k filmu: Líbáš jako Bůh (2009) Obsah: S humorem, laskavou ironií a pochopením vypráví Marie Poledňáková příběh, který mohl prožít kdokoliv z nás. Nebo ještě prožít může. Vždyť lidská touha po lásce je nekonečná

Líbáš jako Bůh (2009) online ke zhlédnutí - Filmy

herci filmu libas jako buh Líbáš jako Bůh je česká filmová komedie režisérky Marie Poledňákové z roku 2009, vyprávějící s humorem a nadhledem o problémech s láskou ve všech generacích jedné rodiny.V roce 2009 byl v České republice nejnavštěvovanějším filmem.

Líbáš jako Bůh (2009) - Obsazení - herci a tvůrci - …

Líbáš jako Bůh se zkrátka vzdor odlehčenému názvu drží při zemi obalem i obsahem. Krokodýly sice poráží, ale na "allenovky" nemá, leda tak na povadlý Sex ve městě bez sexu. Vždyť nejkrevnatější figurku, Lucii Bílou v roličce Romky, tvůrci neomylně vystřihli a nechali ji jen v titulcích, aby diváky probrala k životu.

Líbáš jako Bůh - Hlášky z filmů a seriálů | hlášky z …

Titul Líbaš jako Bůh nie je žánrovo ľahko zaraditeľný. Chce byť komédiou s príchuťou staršieho veku – odkazuje (či priamo) vykráda Sex v meste v štýle života inak úspešnej Heleny, aby prešaltoval k Lepšie to už nebude v uhle nazerania na romantický život starších ľudí.

Líbáš jako Bůh - Líbáš Jako Bůh ČR 2009

Líbáš jako Bůh je komedie z roku 2009, spadající do žánrů komedie a romantický. V hlavních rolích Kamila Magálová, Oldřich Kaiser a Jiří Bartoška. Režie: Marie PoledňákováHelena Altmanová je sympatická profesorka francouzštiny a literatury na gymnáziu. Patří k oblíbeným pedagogům, díky

Líbáš jako Bůh – Wikipedie

Líbáš jako Bůh - Hlášky z filmů a seriálů | hlášky z filmu Líbáš jako Bůh, hlášky z Líbáš jako Bůh, Líbáš jako Bůh hlášky, vtipy, citáty

Líbáš jako Bůh | Filmová místa.cz

herci filmu libas jako buh Kde se natáčel film Líbáš jako Bůh, ve kterém účinkují Kamila Magálová, Jiří Bartoška, Eva Holubová, Oldřich Kaiser. Film byl natočen v roce 2009. Mezi státy, kde byl film natáčen patří Česko.

Líbáš jako Bůh (2009) | Kinobox.cz

Herci. Eva Holubová, Kamila Magálová, Oldřich Kaiser, Jiří Bartoška. Online Líbáš jako Bůh. Hlavní hrdinkou filmu je středoškolská profesorka, která řeší prekérní situace v práci i doma, kde žije s bývalým manželem, úspěšným spisovatelem. Její život dále oživují ovdovělá sestra, syn i zamilovaná babička

Líbáš jako Bůh (2009) Film, Recenze ČSFD.cz

herci filmu libas jako buh V Líbáš jako Bůh chybí všechno, co by tam mělo být a co distributor propaguje. Humor? Ale kde, spíše jen křečovité snahy o jakýsi vtip. Laskavá ironie? Obávám se, že tvůrci zdaleka nevědí, co slovo ironie znamená. Zajímalo by mně, co si doopravdy o tomhle filmu myslí Poledňáková a herci.

 

Zde jsou technické informace v angličtině

 

Prodej Bultaco Brinco R
Velká zkouška pro Bultaco Brinco R
Bultaco Brinco R

Testování Bultaco Brinco R